Infolinia :

kontakt strony www w trójmieście

Oferta :

tworzenie stron internetowych programowanie stron gdańsk, gdynia, sopot

Projekty

Wskazówka : aby przeglądać projekty, przewiń pasek w prawej części strony.

x

Prawo autorskie

Strona prosta ale zawiera w sobie ciekawe elementy. Pomysłodawca projektu wymyślił, że stopniowo będą się pojawiać logo i reszta strony. Ciekawy efekt. Strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych powstała na bazie Bootstrap.

zobacz stronę
zobacz opinie

Formularz na stronę

Formularz z zabezpieczeniem przed spamem. Walidacja formularza i zabezpieczenie zostało wykonane w js, a sam formularz w php, do tego formularz zapisuje adresy mail do pliku i jest dostosowany do urządzeń mobilnych (zbudowany na Bootstrap).

zobacz stronę
zobacz opinie

 

Podanie o przyjęcie

Elektroniczna wersja podania o przyjęcie do szkoły. Skrypt posiada panel administracyjny, w którym są zakodowane różne funkcje. Można zalogować się do panelu administratora pod linkiem : panel podania (admin; admin).

zobacz stronę
zobacz opinie

 

JMD www projekt

Strona www zaprojektowana w koncepcji prawnika specjalisty od prawa autorskiego Jakuba Michała Dolińskiego. Projekt został zakodowany z panelem administracyjnym, posiada pływające menu, animacje w css3 a także skrypt przewijania strony w górę.

zobacz stronę
zobacz opinie

Projekt Optimat

Projekt zrealizowany dla firmy Optimat z przygotowanych przez nią materiałów. Dodatkowo napisałem skrypt newslettera, który wysyła taką informacje na adres mailowy. Do tej pory jednak nie uzupełniono treści i strona nie została wdrożona pod adresem www.optimat.pl

zobacz stronę
zobacz opinie

Firma ubezpieczeniowa mazury

Projekt, który zaprogramowałem a także stworzyłem w oprogramowaniu PhotoShop bardzo spodobał się Klientowi i zajął mi około 1,5 tygodnia z całością prac (projektowanie, nanoszenie poprawek Klienta, kodowanie ).

zobacz stronę
zobacz opinie

Gra liczbowa

Gra napisana dla mojej sześcioletniej siostrzenicy. Polega na podaniu liczb z zakresu od do oraz czasu w jakim będzie liczba się wyświetlać. Liczbę należy zapamiętać a następnie podać wynik. Za dobra odpowiedz jest punkt, za określoną ilość punktów gracz otrzymuje „buźki”.

zobacz stronę
zobacz opinie

Kalkulator BMI + woda

Aplikacja obliczająca zapotrzebowanie wody w organizmie czlowieka w ciąg dnia, oblicza także wskaźnik BMI, oznaczając kolorami stan wagi (niedowaga, waga w porządku, nadwaga). Aplikacja liczy także jaka powinna być właściwa waga do wzrostu.

zobacz stronę
zobacz opinie

Strona psychologa – JD

Strona, która została wykonana na bazie gotowego skryptu. Bardzo dynamiczna i lekka. Kolorystyka też przyjemna. To jedna z moich pierwszych realizacji, niestety z powodu braku materiałów strona nie została wdrożona pod adresem docelowym.

zobacz stronę
zobacz opinie

oferta pdf fanpage

Projekt i realizacja © Maciej Śniadach Strona wspierana przez WordPress