Infolinia :

kontakt strony www w trójmieście

Oferta :

tworzenie stron internetowych programowanie stron gdańsk, gdynia, sopot

Dziś jest 2018/04/22

x

→ moja pasja

Strony WWW

Zajęciem, które mnie bardzo fascynuje to projektowanie stron Internetowych, pozycjonowanie. Mam oczywiście swoje osiągnięcia, głowę pełną pomysłów, które staram się przekładać na kod strony robionej dla siebie znajomym czy po prostu na zamówienie.

Mam ambicje, chce się rozwijać i iść w kierunku informatyki. W moim życiu zawsze mniej bądź więcej ale od dzieciństwa komputery były gdzieś ze mną dlatego tę pasję chcę rozwijać w wyjątkowy sposób.  Podjąłem studia na kierunku informatyka o specjalizacji aplikacje i systemy internetowe a w marcu 2016 obroniłem tytuł inżyniera.

 

Kolarstwo górskie

To zaczęło się kiedy przebywałem za granicą, tam też odkryłem coś, co dla mnie okazało się bardzo istotne i przełomowe. Odkryłem swoją pasję, którą okazały się rowery. Nadarzyła się okazja – przywiozłem rower MTB i tak to się zaczęło. Generalnie rower, który mam do tej pory wymagał sporego wkładu finansowego. Zmieniłem w nim hamulce z V-BRAKE na tarczowe hydrauliczne Shimano, korbę, łańcuch na Shimono XT przerzutkę przód i tył, zrobiłem wiele rzeczy które sprawiły, że rower zaczął w końcu jeździć. Ułożyłem plan treningowy, kupiłem strój i zacząłem trenować.

W czasie treningu i tuż przed nim chłonąłem każdą wiedzę na temat kolarstwa górskiego. Bardzo mnie to fascynuje. Poznawanie swojej granicy wytrzymałości, balansowanie na niej, a nie jednokrotnie jej łamanie – to fenomenalne doświadczenie dla każdego kolarza górskiego.

Ostatnia aktualizacja strony 2016/03/19

oferta pdf fanpage

Projekt i realizacja © Maciej Śniadach Strona wspierana przez WordPress